HİZMETLERİMİZ
İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

0232 226 51 52

0536 711 69 60

0232 259 37 37

0 232 226 51 52

MÜŞTERİ DESTEK HATTI

stor perde yıkama hizmetleri
Stor perde yıkama hizmeti

Stor perde kullanımı ve bakımı oldukça kolay olsa da ev şartlarında temizliği oldukça zordur. Evlerimizde kullandığımız standart perdeleri çamaşır makinalarımıza atarak temizliğini sağlayabiliyorduk ancak stor perdeler mekanizmaları gereği buna uygun değildir.

Standart kalite bir stor perdenin ortalama örü 5 yıldır. Temiz ve toz barındırmayan mekanlarda kullanıldığında ise 7 -8 yıla kadar uzatılabilir. Stor perdelerin diğer perdelere göre farkı ham kumaş olamamasıdır. Dantel ve işlemelerin sertleştirilmesi için kullanılan Apre adı verilen (kolanın endüstriyel hali) madde ile kaplanmıştır. 

Apre işlemi sırasında kumaşın pvc- akrtilik madde ile kaplanmasının sebebi mekanizmada bulunan ruloya sarılması sırasında katlanmasını, sağa - sola kaymasını ve kullanılmaz hale gelmesini önlemektir.Yıkama işlemi yapılırken bu yapının bozulmasını engellemek için oldukça yüksek özenin gösterilmesi gerekmektedir.

Güçlü Stor Perde yıkama fabrikası size bu hizmeti sunarken ürününüzün güvenliğini sağlar ve size ilk günkü gibi temizliğine kavuşturup teslim eder.

stor perde temizliği
baskılı stor perde yıkama

Stor Perde Yıkama İçin Sıkça Sorulan Sorular

Stor perdelerinizin uzunluk ve yapısına göre değişen süreçleri bulunmaktadır. Ortalama olarak 1-2 saat süre içerisinde yıkama işlemi tamamlanır ve kurutma odasına alınarak kuruması beklenir. 

Stor perdelerinizin temizliğini sağlarken yapısının bozulmaması için özel içerikli şampuanlar ve leke sökücüler kullanıyoruz.

TOP