güçlü halı yıkama fabrikası logo

Şirketimiz Hakkında

"GÜÇLÜ HALI & KOLTUK YIKAMA FABRİKASI" halı yıkama ve temizlik sektörüne gönül vermiş sanayicilerin bir araya gelerek kurduğu, müşterilerine daha iyi bir hizmet vermekten keyif alan ve siz değerli müşterilerimize güven, kalite ve güçlü bir hizmet veren profesyonel bir halı yıkama & koltuk yıkama fabrikasıdır. Bağlı bulunduğu Halı Temizlemecileri Derneği ile birlikte sektörü geliştirme amacıyla yılın belirli aylarında toplantılar ve etkinlikler düzenleyerek geçmişte edindiği tecrübeleri aynı şehirde bulunan sektöre eşlik eden işbirlikçileri ile katkılar sunmaktadır. Özellikle Buca semtinde halı yıkama tecrübesi ile tanınan şirketimiz Güçlü Halı Yıkama sahip olduğu hizmet kapasitesiyle sadece buca halı yıkama olarak değil İzmir halı yıkama olarak da tanınmayı hedefleyen profesyonel bir halı yıkama şirketidir. 

Kuruluşumuzun tek gerçek amacı olan müşterilerinin kazanım ve menfaatine olan tüm hizmetleri bünyemize katarak değerler bütünü oluşturmak, kurumsal açıdan büyümek gelişmek ve gelecek nesillere profesyonel anlamda halı yıkama ve temizlik değerlerini aktararak geleceğin teknolojisi ile birleştirilmesini ve daha fazla değer üreterek gelişimin önemini vurgulamaktır. 

Halı Yıkama  ve  Koltuk Temizliği sektöründe öncü kuruluş olarak; dünya genelinde ses getirecek ve örnek alınması gereken teknik ve taktikleri gerek sosyal medya gerek ise kulaktan kulağa yöntemleri ve bağlı bulunduğu derneğin organizasyonlarında gerçekleştirerek müşterilerimize  ve sektörün kazanımı ve menfaatine işler yapmak en temel ilkemizdir.

Halı yıkama kültürünün gelişmesi adına sektöre ve müşterilerine bilgilerini korkusuzca paylaşarak alınan yararı en üst düzeye çıkarma amacı taşımaktayız. Böylelikle müşterilerimiz farklı bir halı yıkama firmasından hizmet alırken neye ihtiyaç duyduğunu bilecektir. Bu talebi yerine getiremeyecek olan firmalarla çalışmayacak, kalitesini sonuna dek koruyacaktır. Müşteri memnuniyeti için gerekirse temizlikte 2. tur anlayışını benimseyerek temizliğinin tamamlanmadığını düşündüğümüz halı ve diğer ürünleri yeniden yıkama sırasına koyarak temizlik hassasiyetlerinizi dikkate alıyoruz. Misyon ve vizyondan önce karşılıklı güven ve insan olmanın getirdiği fedakarlıkları savunuyoruz. Hizmetimize saygımız inancımızdan ve insan hayatının gerekliliklerinden biri olan temizliğin endüstriyel yönünü müşterilerimize ulaştırmaktan geçiyor.

Misyonumuz

Sektörün gelişimine doğrudan katkı sağlayarak işbirliği içerisinde olan şirketlerin sektör birliği yapması ile  dayanışsal varlığını sürdürmektir. Biliyoruz ki gerek yaşam gerek ise duygusal normaller bizi birliğe ihtiyaç duyduğumuzu ve tek başımıza en fazla birkaç şeyi başarabileceğimizi söyler. Zaman içerisindeki tecrübe ve bilgi birikimimiz ile de dayanışmanın bize neyi nasıl kazandırdığını anlamamıza olanaklar sunar. Bu sebepledir ki misyonumuz her zaman beraber olmaktır, dostluktur.

Vizyonumuz

Kuruluş amacı içerisinde de bulunan vizyonumuz bilgi birikimini gelecek nesillere aktarmak ve yaşatmaktır. Gelecek nesil her ne kadar değişime açık da olsa bazı temelleri bilmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu temelleri baz alarak hayatında yapacağı gelişimler ile nelere sahip olabileceğini anlamalı ve elindeki gücü kendi döneminde hizmetlerine ve hayatına yansıtabilmeli. İnanıyoruz ki şuanda sahip olduğumuz halı yıkama işlemi gelecekte teknolojiye yansıması ile hayal bile edemeyeceğimiz konumlara gelecektir. Bunu başaracak olan da gençlerimizdir, gelecek nesillerimizdir.

FABRİKAMIZDAN
GÖRÜNTÜLER

TOP