HİZMETLERİMİZ
İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

0232 226 51 52

0536 711 69 60

0232 259 37 37

0 232 226 51 52

MÜŞTERİ DESTEK HATTI

izmir köpüklü koltuk yıkama
izmir koltuk yıkama
izmir koltuk yıkama hizmeti

Güçlü halı ve koltuk yıkama fabrikası olarak sunduğumuz koltuk yıkama hizmetlerinin tecrübeli ve profesyonel olarak sunmatayız. İzmir Buca'da 10 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübe ile yerinde koltuk yıkama hizmetini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Koltuk yıkama hizmetini sunarken ev hijyeni ve çevre eşyalara zarar vermemek adına sıçratma korumalı fırça ve alerjen içermeyen koltuk yıkama şampuanlarımız ile temizlik işlemini icra etmekteyiz. Koltuklarınızda leke bulunması durumunda yıkama işlemi öncesinde lokal olarak 100 farklı lekede direkt etkili leke sökücü çözeltimiz ile müdahale ederek sizi bu durumdan kurtararak olması gereken hizmeti sunuyoruz. Hafta içi her gün sunabildiğimiz bu hizmetimizin yanı sıra sizin evinizde olduğunuz günler için de randevu oluşturarak hafta sonları ve diğer resmi tatillerde de yerinde koltuk yıkama hizmetlerini sunabilmekteyiz. Mevsimsel değişimler nedeniyle halı ve koltuklarınızı yıkatmamak gibi bir önyargıya kapılmamanızı tavsiye etmekteyiz. Firmamız koltuk yıkama hizmetlerini hava şartları her ne olursa olsun kullandığı teknolojiler sayesinde kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirmektedir.

koltuk yıkama izmir
Yerinde koltuk yıkama

Ayrıca koltuk yıkama hizmetlerimiz arasında yerinde koltuk yıkama yerine koltuklarınızı fabrikamıza getirerek detaylı temizlik işlemlerini bünyemizde de sağlamaktayız.

Koltuk Yıkama İçin Sıkça Sorulan Sorular

Koltuklarınızın büyüklüğüne göre koltuk başına yaklaşık 30 -45 dakikalık yıkama ve nem alma işlemleri sürmektedir. Ardından en az 3 saat en çok yaklaşık 1 gün kullanılmamasını tavsiye ederek adresten ayrılmaktayız.

Koltuk yıkama kimyasallarımızın markalarını websitemiz üzerinden açıklamanın doğru olmadığını düşünmekteyiz. Bunun yerine içeriğini ve faydalarından bahsetmenin daha doğru olduğunu düşünüyoruz. Kullandığımız tüm temizlik ürünleri biyolojik olarak kanıtlanmış, sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış içeriklere sahiptir.

Koltuk yıkama şampuanlarımız doğru şekilde kullanıldığı taktirde alerjen etki bırakmamaktadır. Doğru kullanım ve kullanılan teknikler doğru olduğu taktirde hiçbir sorun yaratmamaktadır.

TOP