HİZMETLERİMİZ
İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

0232 226 51 52

0536 711 69 60

0232 259 37 37

0 232 226 51 52

MÜŞTERİ DESTEK HATTI

yerinde halıflex yıkama

Yerinden kaldırılarak fabrikamıza getirilmesi güç olan halıflexlerin yıkanarak temizlenebilmesi için 3 motorlu ve vakumlu yerinde halıflex yıkama makinalarımız ile güçlü ve maaliyeti oldukça düşük yerinde halıflex yıkama hizmetleri vermekteyiz. Resmi tatillerde de hizmet vererek işinizi ve uygun olmayan zamanlarınızı zor durumda bırakmamak nihai hedefimizdir. Arayıp randevu alarak hafta sonunuzda kahvenizi yudumlarken işyeriniz veya evinizdeki halıflexlerin yerinde temizlenmesini izleyebilirsiniz.

halıflex yıkama hizmetleri
halıflex yıkama izmir

Güçlü Halı & Koltuk yıkama Fabrikası Evlerinizde ve ya işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz yere sabitlenmiş ise ya da kaldırılamayacak durum da ise, halı flexlerinizi  yerinde yıkayabilmekteyiz.

Yerinde halıflex yıkama işleminde sırası ile:

  • Güçlü Vakum makinesi sayesinde önce tozunu alıyoruz,
  • Sonra halıflex teki kir ve lekelerin yumuşaması için ıslatma yapıyoruz.
  • Daha sonra halıflex in cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı
  • halıflexe yedirerek köpürtüyoruz, Köpürtülen halıflex fırçalama makinesiyle fırçalanıp var olan lekeler çıkartılmakta,
  • Daha sonra yüksek devirli vakumlama makinesi ile vakumlama yapılarak halıflex deki şampuan ve köpük alınır,
  • Halıflex tam anlamıyla durulanana kadar halıflexe su verip vakumlama yapma işlemi devam eder.
  • Halıflex tam anlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile halıflexleriniz deki nem alınmakta, halıflexleriniz bir gün sonra kullanıma hazır hale getirilmektedir.
  • Halıfleks yıkama firmamızda isteğe bağlı yerinde yıkama, evde halıflex yıkama, işyeri halıflex yıkama, ofis halıflex yıkama, camii halıflex yıkama yerinde yıkama veya fabrikada halıfleks yıkama hizmeti verilmektedir.

Özellikle işyerlerinde ve evimizde çok sık olarak kullanılan halıflex aşırı kulanı ve çevresel etkilerle çok kirlenmekte ve günlük temizlikler yeterli gelmemektedir. İşte bu anda halınızı profesyonel ellere bırakabilirsiniz.

Halıflex sağlığımız için senede 2 defa mutlaka yıkatmalıyız.

Göremediğimiz mikroplar halıflexlerimiz de beslenir ve çoğalarak evimize dağılarak sizin ve çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atarlar. Halı yıkama da kullandığımız kıymasallar halıflexlerimiz de barınan mikropları yok ederek koltuğumuzu sağlıklı bir hale getirirler.

Halıflex Yıkama İçin Sıkça Sorulan Sorular

Halının yapısına göre kuruma süreleri de farklıdır. Standart makine halılarında hava şartları el verdiği sürece 24-72 saat arası kuruma tam anlamıyla gerçekleştirilir. Ancak Buca Güçlü halı yıkama fabrikası olarak bu süreci kısaltmak için bazı teknolojik adımlar atmaktayız. Bu adımlar gerçekleştirildiğinde süreci 12 saate kadar kısaltarak ertesi gün teslim halı yıkama hizmetlerine başlayabileceğiz.

Kullandığımız halı yıkama kimyasalları birkaç bileşenin birleşimi olması nedeniyle kimyasal adını alsa da kullandığımız halı yıkama şampuanlarına kimyasal demek doğru olmaz. Kostiksiz ve insan sağlığına hiçbir zarar vermeyen ve hatta canlı organizma barındıran el dokuma yün halılarınızı bile güvenle yıkanabilir ve hiçbir deformasyon oluşturmaz. Ayrıca her halı türünde kullanılan şampuan türü de değişmektedir. Böylelikle halınızın türü ne olursa olsun güvenle yıkanarak teslim edilir.

Halı parfümleri içinde bulunan maddeler gereği bazı hastalıkları tetikleyebilecek yapıda olmaktadır. Bu durum parfümün doğası gereğidir ve değiştirilmesi imkansız denilebilir. Parfümün oluşabilmesi için kullanılan maddeler insan sağlığını genel olarak tehlikeye atmasa da astım  gibi solunum yolu hastalıkları bulunan müşterilerimiz için parfümleme işlemi yapmamaktayız. Böylelikle temizliği sağlarken sağlığınızı da korumuş oluruz.

TOP