izmir halı yıkama

BUCA

Güçlü halı yıkama olarak Buca'nın tüm bölgelerine hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin amacı marka değerini yükseltmek ve gelecek nesillere bilgi ve tecrübeleri aktararak sektöre kolay ulaşım ve rahat yaşam standartlarını yakalamaktır. Herkes için geçerli olması gereken yaşam standartlarını herkes için eşit hale getirmek için durmadan çalışıyor gelişiyor ve büyüyoruz.

0 232 256 51 52

MÜŞTERİ DESTEK HATTI

BUCA HALI YIKAMA

Buca halı yıkama fabrikası olarak bizler en kaliteli ve gerçekçi halı yıkama hizmetimi sunmak istiyoruz. Alacağınız hizmetten ne kadar memnun kalacağınız ana dek sıkı bir çalışma ve özel teknikler ile yıkanan halılarınızı Buca'nın neresinde olursanız olun size teslim edeceğiz.

BUCA KOLTUK YIKAMA

Buca koltuk yıkama fabrikası olarak bizler en kaliteli ve gerçekçi koltuk yıkama hizmetimi sunmak istiyoruz. Alacağınız hizmetten ne kadar memnun kalacağınız ana dek sıkı bir çalışma ve özel teknikler ile yıkanan koltuklarınızı Buca'nın neresinde olursanız olun profesyonelce temizleyeceğiz.

BUCA HALI YIKAMA FABRİKASI

Güçlü Halı Yıkama 20 yılda halı yıkama teknolojileri hakkında edindiği bilgi birikimi ve tecrübe ile Buca'nın her noktasında adını güven hissiyle duyurarak ve müşterilerine her hizmetinde sonuna kadar hissettirerek hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Özellikle halı yıkama teknolojilerinin gelişimiyle bünyesindeki makina parkuru ve iş akışı hızlandıracak çözümleri deneyimlemiş, optimum süreye ulaşarak en doğru hizmeti en doğru zamanda en doğru şekilde gerçekleştirmekte, daha fazla iş almak için kalitesinden asla ödün vermemektedir. Günümüzde hijyenin önemi oldukça artmış ve yaşadığımız pandeminin en riskli ikinci bölgesi olan Buca semtinde halı yıkama hizmetlerinde dezenfeksiyona ciddi önem vermektedir.

Halılarınız teslim alınırken temassız ve koruyucu ekipmanlarımız ile ziyaret etmekteyiz. Böylelikle hem sizi hem de kendimizi güvene alıyoruz. Halılarınız fabrikamıza girmeden hemen önce dezenfeksiyon işlemleri hem halınıza hem de halınızın taşındığı araca uygulanmakta ardından teslim sürecine geçildiğinde virüs ve bakteriyi üzerine almamaktadır.

Buca halı yıkama fabrikası olarak biz gücümüzü hijyene adadık ve bu yolda sizinle yürüyeceğiz.

halı paketleme stilimiz
halı kurutma sistemimizden görüntüler

Buca Halı Yıkama Fabrikası

Buca Halı Yıkama Hizmetleri

Buca Halı Yıkama ve Kurutma

Buca temizlik fabrikası

TOP